بلاگ

کلیپ ۱-۴ : لایف استایل عصر جدید – زمین جدید | سبک جدید زندگی

همانطوری که برای لباس پوشیدن و مد روز بودن لایف استایلی را برای خودتان دارید، برای داشتن یک زندگی آرام و پر از فراوانی و دستاورد هم باید یک سبک زندگی یا لایف استایل تعریف کنید.

هر شب روتین مراقب پوستی انجام می دید که مبادا پوست‌تون چین و چروک داشته باشه؛ ولی آیا روتینی برای مراقبت از افکار و ذهن و مغز خودتون هم دارید؟

آیا سبکی دارید که ازش پیروی کنید که ذهن را پاکسازی کنید تا افکارتون سالم بمونه و دلتون چروک نشه؟

 

 

وقتی از تغییر سبک زندگی حرف می‌زنم، بعضی‌ها از من می‌پرسند که چرا باید سبک زندگی عوض شود؟ اصلا مگر زندگی ما همین الان چطور است؟

اگر از زندگیت راضی نیستی و دوست دارید یکی از اجزای زندگی‌تان را جابه‌جا کنید یا دوست دارید مشکلاتتان را حل کنید یا اینکه دوست دارید که چیزی در  زندگیتان بهتر شود و حس می‌کنید چیزی جابه‌جا شده و سر جایش نیست؛ اینها بهانه‌ای است برای اینکه بتوانید زندگی خودتان را عوض کنید یا به شیوه‌ی جدیدتری زندگی کنید.

اگر قرار باشد همان آدم سابق باشیم و همان کارهای گذشته خودمان را تکرار کنیم؛ پس چرا باید تغییری در زندگی ما حاصل شود؟ یا چرا باید اتفاقی جدید در زندگیمان بیفتد؟

تغییر سبک زندگی یا لایف استایل جدیدی که در پیجم درس میدهم و دوره ای از آن درست کردم که با همین نام تغییر سبک زندگی یا سبک جدید زندگی می‌باشد؛ دقیقا برای همین مورد است، برای اینکه اگر کسی بخواهد حتی یک جز از زندگی خودش را تغییر دهد یا زندگی خودش را بهتر کند؛ این دوره به دردش می‌خورد و میتواند برایش کارهای بزرگی انجام دهد.

اگر قرار باشد آدم قبلی نباشید و به آدم جدیدی تبدیل شوید؛ اگر قرار باشد که زندگی جدیدی داشته باشید؛ باید ورژن جدیدی از خودتان را بسازید.

این ورژن جدید از خودمان، یعنی فاصله گرفتن از نسخه‌ی قبلی و ساخت نسخه‌ای جدید. در حقیقت با آن نسخه‌ی قبلی خود خداحافظی می‌کنید و او را بازنشسته‌ می‌کنید و به نسخه‌ی جدید خودتان می‌پردازید و او را پرورش می‌دهید و بزرگ می‌کنید تا جایی که به خواسته‌ها و آرزوها و اهدافتان برسید.

نکته‌ی دیگری که باید توی تغییر سبک زندگی در نظر بگیریم، شرایط جدیدی هست که داریم در آن زندگی می‌کنیم.

انرژی‌های خیلی جدیدی به زمین آمده که فرکانس زمین را بالا برده و به طبع فرکانس ساکنین زمین هم به همان نسبت باید بالا رود و در حد هم باشند تا بتوانند در سازگاری با هم زندگی کنند.

زمین دارد به سطح جدیدی از خودش منتقل می‌شود و فرکانس‌ها ،ارتعاشات، انرژی‌ها و آگاهی که روی سطح زمین می‌چرخد، متفاوت شده است.

حالا اگر انسان‌های ساکنین روی زمین نخواهند با این شرایط جدید خودشان را وفق دهند و سازگار کنند؛ دچار مشکل می‌شوند و فشارهای زیادی را تحمل می‌کنند و کلا دیگر نمی‌توانند روی زمین زندگی کنند.

برای ایجاد این سازگاری مجبوریم که زندگی خودمان را عوض کنیم، شیوه‌ی زندگی را عوض کنیم و لایف استایل جدیدی داشته باشیم تا متفاوت از گذشته باشیم.

اگر بخواهیم به زندگی گذشته‌ی خودمان بچسبیم که همان آدم قبلی هستیم و چیزی فرق نکرده است؛ اما اگر می‌خواهید در زمین جدید زندگی کنید از آگاهی‌هایی که به زمین رسیده و از نور آگاهی که دارد به بشر می‌تابد استفاده کنید؛ مجبوریم همان نسخه جدید خودمان را  برای خودمان درست کنیم و شروع کنیم به کار کردن روی نسخه‌ی جدید.

ذهن مثل یک باغ می‌ماند و اگر قرار باشد یک باغ را آباد کنید، اولین کاری که می‌کنید چیست؟ اولین کار، کندن علف‌های هرز  هست، دومین کار چیدن شاخه‌ها و هرس کردن چیزهای اضافه و زائدی هست که به درد ما نمی‌خورد.

banner - کلیپ 1-4 : لایف استایل عصر جدید - زمین جدید | سبک جدید زندگی

در تبدیل شدن و تغییر سبک زندگی هم باید همین کارها را انجام دهیم. باید از یک سری عقاید کهنه، محدودیت‌ها ،ترس‌ها و چیزهایی که ما را در بند و اسارت خودش نگه می‌دارد رها شویم و در ورژن جدید خودمان و توانایی‌های خودمان به خودمان باور داشته باشیم و شروع کنیم زندگی جدید خودمان را بسازیم.

 

این ودیو ادامه دارد ….. 

در قسمت بعد از ۲ فاکتور مهم در تغییر لایف استایل راجع به خود دوستی و خودباوری صحبت میکنم

 

اگر این مطلب برای شما مفید بود، برای دوستانت هم بفرست و با من همراه باش با ویدیوهای بعدی که در پیج اینستاگرام من گذاشته می‌شود و آنها هم از موضوع تغییر سبک زندگی و آرامش عمیق و همیشگی در زندگی صحبت می‌کنند.

 

 

 

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

مرا با ایمیل از دیدگاه های آتی این نوشته مطلع کن. همچنین می توانید بدون ارسال دیدگاه مشترک شوید.

error: