بلاگ

کلیپ ۲-۴ : لایف استایل عصر جدید – خوددوستی | خودباوری

در قسمت قبل از چرایی تغییر سبک زندگی حرف زدم، و در این قسمت از دو فاکتور مهم و اولیه برای تغییر سبک زندگی می‌گویم

در لایف استایل عصر جدید باید برای خودمان ارزش والایی قائل شویم. عشق به خود و خودباوری از اصول اولیه تغییر سبک زندگی هست.

 

پس لایف استایل و زندگی به سبک جدید باید ایجاد شود؛ چون هم ما باید تغییر کنیم. هم شرایط زندگی دوروبرمان تغییر کرده و هم جایی که روی آن ساکنیم دارد تغییر می‌کند و به تبع با تغییر آن ما هم باید تغییر کنیم و همان‌طور که گفتم اگر تغییر نکنیم تحت فشارهای شدیدی قرار می‌گیریم یا کلا زمین را ترک می‌کنیم.

ما می‌خواهیم از این نور آگاهی جدیدی که دارد به همه می‌رسد استفاده کنیم. برای استفاده از این نور آگاهی و آگاهی‌های جدید، باید مغزمان باز باشد. باید فضای ذهنی بازی داشته باشیم تا بتوانیم از آن استفاده کنیم.

زندگی به سبک جدید یک سری فاکتور‌ها دارد؛ باید یک سری چیزها را رعایت کنیم تا بیاییم توی سبک جدید زندگی کنیم. این فاکتورها چی هستند؟ ۱۰ تا فاکتور  هست که من اینجا لیست وار برایتان اسم می‌آورم و از این به بعد هر کدام از این فاکتورها تبدیل به یک ویدیوی کامل می‌شود و آن را کامل توضیح می‌دهم. پس این ویدیو فقط یک ویدیوی معرفی برای سبک زندگی هست.

 

عشق به خود یا دوست داشتن خود

اولین چیزی که باید توی زندگی جدیدتان داشته باشید؛ عشق به خود یا دوست داشتن خود است. خیلی از عزیزانی که توی دایرکت می‌آیند و از من سوال می‌کنند یا پیشنهاداتی می‌دهند مورد مشترکی که همه آنها دارند؛ عشق به خود هست. چطوری به خودمان عشق بورزیم و خودمان را دوست داشته باشیم. مگر باید روشی داشته باشد؟

تعجب من از این است که چرا دنبال روش داریم می‌گردیم؟ توی سبک جدید زندگی روش‌مندی به نظرم جواب نمی‌دهد. هر چیزی باید از درون بجوشد و ندای درونتان به شما راهنمایی بدهد و شما را هدایت کند.

عشق به خود؛ یعنی این که خودت را بخشیدی و به خودت افتخار می‌کنی. خطاها، اشتباهات، شکست‌های گذشته را می‌بخشید و می‌پذیرید و می‌گذارید کنار و همه را به عنوان یک تجربه می‌پذیرید و قبول می‌کنید.

اگر نمی‌توانید خودتان را ببخشید، اگر نمی‌توانید خطاها و اشتباهات و شکست‌های گذشته را بپذیرید و کنار بگذارید؛ یعنی تو نمی‌توانی خودت را هم دوست داشته باشی، چون مدام داری خودت را سرزنش می‌کنی و این گام بعدی هست: خودباوری.

 

خودباوری

اول خودم را دوست داشته باشم و بعد به خودم باور داشته باشم. اگر  می‌خواهید زندگی‌تان عوض شود تا خودتان را نپذیرید و به خودتان ایمان و باور نداشته باشید؛ زندگی جدیدی هم ساخته نمی‌شود و زندگی همانی است که قبلا بوده، همانی است که توی آن مدام خودت را سرزنش می‌کردی و مدام به خودت نسبت‌های بد می‌دادی. خودت را ضعیف و ناتوان می‌دانستی.

همه‌ی این اتفاقات توی گذشته وجود داشته و الان که می‌خواهید تبدیل به آدم جدیدی بشوید و لایف استایلت را عوض کنید، باید خودباوری توی آن جز اصول اولیه باشد. یعنی من به خودم ایمان دارم، به توانایی‌های خودم ایمان دارم و می‌دانم که توی هر مشکلی که پیش می‌آید از پس مشکل خودم برمی‌آیم و دیگر مشکل برای من مشکل نیست، فقط یک چالش است که اتفاق افتاده است.

 

banner - کلیپ 2-4 : لایف استایل عصر جدید - خوددوستی | خودباوری

این ودیو ادامه دارد ….. 

در قسمت بعد از ۲ فاکتور مهم دیگر در تغییر لایف استایل که شکرگزاری به جای شکایت نکردن است صحبت می‌کنم

 

اگر این مطلب برای شما مفید بود، برای دوستانت که به دنبال رشد و پسشرفت هستند و به زندگی خود اهمیت میدهند، هم بفرست و با من همراه باش با ویدیوهای بعدی که در پیج اینستاگرام من گذاشته می‌شود و آنها هم از موضوع سبک جدید زندگی، فراوانی و آرامش عمیق و همیشگی در زندگی صحبت می‌کنند.

 

 

 

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

مرا با ایمیل از دیدگاه های آتی این نوشته مطلع کن. همچنین می توانید بدون ارسال دیدگاه مشترک شوید.

error: