بلاگ

کلیپ ۶-۴ : لایف استایل عصر جدید – سفر دورنی | لحظه حال

از دیگر اصول مهم برای تغییر سبک زندگی، سفر درونی و بودن در لحظه حال است. 

 

سفر درونی

فاکتور بعدی در لایف استایل جدید که نامش را سفر درونی گذاشتم، چرا؟ همان جوری که گفتم توی فرکانس‌ها و ارتعاشات بالای زمین ما دیگر نمی‌توانیم مثل سابق زندگی کنیم و همه‌ی توجه و تمرکز خودمان را به اتفاقات بیرونی زندگی دهیم؛ چون آن‌ها ما را به درون نمی‌رساند. چیزی که آن بیرون هست نمی‌تواند ما را به درون برساند. ولی از درون می‌توانیم به بیرون برسیم، پس لازم هست که به درون خودمان برگردیم و یک سفر درونی زیبایی با خودمان داشته باشیم و بدانیم که سرچشمه‌ی آغاز همه‌ی قشنگی‌های زندگی ما از درون ما اتفاق می‌افتد؛ پس رجعت به درون، شناخت خود، خودشناسی و سفر درونی توی این مرحله برای ما خیلی مهم هست و باعث تغییر سبک زندگی‌مان می‌شود.

 

بودن در لحظه حال

فاکتور بعدی توی لایف‌ استایل جدید حضور در لحظه‌ی حال است، یعنی همین‌جا بمان و تکان نخور. ما معمولا یا به گذشته می‌رویم یا به آینده؛ اگر در طول روز افکار خودتان را بررسی کنید یا دارید توی گذشته سیر می‌کنید یا دارید به آینده‌ی موهوم خیالی‌تان فکر می‌کنید. نه این وجود دارد و نه آن وجود دارد. نه گذشته‌ای هست نه آینده‌ای هست. تنها دارایی ما همین لحظه حاضر است که باید همین را دودستی بچسبیم. ولی متاسفانه عین کش برمی‌گردیم به گذشته یا عین کش می‌رویم توی آینده.

آینده و گذشته سارقین زمان شما هستند و یک سوالی از شما دارم؛ چه کسی به سارقش دو دستی همه‌چیز را تقدیم می‌کند؟

تمام وقت و انرژی خودتان را خیلی ساده تقدیم می‌کنید؛ چون که حواستان نیست و آگاه نیستید و در این لحظه حضور ندارید.

باید عادت کنیم که توی لحظه‌ی حال زندگی کنیم و از زمان صفر لذت ببرید. وقتی توی لحظه‌ی حال هستیم زمان برای ما صفر است، نه بعدی و نه قبلی هست، همین الان که در حال حاضر دارد می‌گذرد و وجود دارد را دو دستی می‌چسبیم و در همان زندگی می‌کنم.

 

ایگو یا خود دروغین

خود دروغین شما موقعی که وارد گذشته یا وارد آینده می‌شوید تغذیه می‌کند؛ یعنی نفس، ایگو یا آن خود دروغین از کجا از شما انرژی می‌گیرد؟

وقتی که شما را غرق خاطراتتان کند، شما را توی رنج و درد نگهتان دارد یا اینکه شما را توی آینده ببرد و دچار رویاپردازی یا خیال‌پردازی شوید.

اگر می‌خواهید که این ایگو یا خود دروغین یک مسئله‌ حل شده‌ای برای شما باشد، باید سعی کنید که این دو زمان یعنی گذشته و آینده را از توی زندگی‌تان حذف کنید و توی همین لحظه‌ی حال بمانید. وقتی که به گذشته می‌روید یا به آینده می‌روید، تاریکی‌ها هم بیشتر می‌توانند از شما تغذیه کنند؛ چون اصلا شیوه‌ی تغذیه تاریکی از همین روش‌ است. مثلا یکی از آن همین به گذشته وصل بودن است. اگر می‌خواهید خود جدیدی داشته باشید و نسخه یا ورژن جدیدی از خودتان داشته باشید، دیگر نمی‌توانید در گذشته سیر کنید یا اینکه مثل گذشته رفتار کنید یا آدم گذشته باشید. شما باید آدم جدیدی با ورژن جدید و در همین لحظه حضور داشته باشید.

 

این ده تا فاکتوری بود که برای تغییر سبک زندگی‌تان نیاز هست که داشته باشید و آن‌ها را عوض کنید. این ده فاکتور را برای خودتان لیست کنید و با خودتان مرور کنید، ببینید که کدام یک از این ده فاکتور را همین الان دارید و توی زندگی‌تان انجام می‌دهید و کدامش هست که هنوز نتوانستیم به طور کامل انجامش دهید.

خیلی ممنون که تا اینجا با من بودید یک قلب قرمز خوشگل برای من بگذارید این ویدیو را برای همه‌ دوستانتان که باید زندگی‌شان را عوض کنند و توی سبک جدید زندگی کنند بفرستید و آگاهشان کنید، کمک کنید که این آگاهی به افراد بیشتری برسد.

banner - کلیپ 6-4 : لایف استایل عصر جدید - سفر دورنی | لحظه حال

 

اگر این مطلب برای شما مفید بود، برای دوستانت هم بفرست و با من همراه باش با ویدیوهای بعدی که در پیج اینستاگرام من گذاشته می‌شود و آنها هم از موضوع سبک جدید زندگی، آرامش عمیق و همیشگی در زندگی صحبت می‌کنند.

 

 

 

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

مرا با ایمیل از دیدگاه های آتی این نوشته مطلع کن. همچنین می توانید بدون ارسال دیدگاه مشترک شوید.

error: