بلاگ

انرژی خواری و نور دزدی چیست؟ انرژی خوارها کیستند؟

انرژی خواری چیست؟ آیا انرژی خوارها را می‌شناسید؟

آیا می‌دانید دیگران می‌توانند از انرژی و نور درونی‌ و توان ذهنی‌تان بدون اینکه آگاه باشید دزدی کنند؟

آیا با دزد انرژی آشنا هستید؟ آنها می‌توانند به شما متصل شده و لینک بزنند و انرژی و نور درون شما را بدزدند.

و مهمتر اینکه آیا می‌دانید که خودتان هم می‌توانید باعث انرژی خواری از خودتان شوید و انرژی درونیتان را هدر دهید؟

این مقاله را تا انتها بخوانید تا از همه این پدیده هایی که شاید نمی‌دانید ولی بر روی زندگی شما اثر منفی گذاشته است آگاه شوید و آنها را هر چه سریعتر درمان کنید.

بخش اول – انرژی خواری چیست و انرژی خوارها چه کسانی هستند:

شاید برای شما هم پیش آمده که در جمعی دوستانه نشسته اید و بعد از معاشرت و گفتگو به جای اینکه حال خوبی از دیدار دوستانتان داشته باشید؛ به یکباره احساس خستگی، بدحالی و سردرد و یا ناامیدی شما را فرا گرفته است و احساس خستگی و درماندگی کردید. اگر بعد از صحبت کردن و معاشرت با دوستان و خانواده و یا همکاران، این حالات و حالت گیجی و افسردگی به شما دست داد، باید بدانید با انرژی خوارها و دزدان انرژی و یا خون آشام های عاطفی همنشین شده‌اید و نور و انرژی درونی خود را به آن‌ها تقدیم کرده‌اید و اکنون خودتان بی‌حال و افسرده و خسته باید باقی روز را بگذرانید.

خواری و ناامیدی - انرژی خواری و نور دزدی چیست؟ انرژی خوارها کیستند؟

 

انرژی خوارها از انرژی و نور درون شما می‌دزدند و بهره می‌برند و خودشان را شارژ می‌کنند تا زنده باقی بمانند. آن‌ها از روش‌های مختلف مثل تحقیر و تمسخر شما، در دست گرفتن کنترل زندگی‌تان و یا شکایت کردن و غر زدن، مظلوم نمایی و … به شما متصل شده و لینک می‌زنند و انرژی و نور شما را می‌دزدند. 

 

بخش دوم – از دست دادن انرژی و نور درون توسط خودتان:

نکته بسیار مهم دیگر در بحث از دست دادن انرژی و نور درون، این است که خودتان هم می‌توانید باعث انرژی خواری از خودتان شوید و اصلا یکی از بزرگترین انرژی خوارها، خودتان هستید؛ چگونه؟

با تفکرات، باورها، تعصبات و عملکردهای مختلف مثل فکر کردن به گذشته و یادآوری تجربیات ناخوشایند یا خودتخریبی ها؛ نور و انرژی درونی خود را به هدر می‌دهید و بی انرژی و بی‌حال باقی می‌مانید. وقتی که با همه تلاشی که می‌کنید نمی‌توانید به اهدافتان دست پیدا کنید و سالیان سال اندر خم یک کوچه هستید و یا وقت‌تان را روزانه صرف امور بی اهمیت می‌کنید، با وجود اینکه دوست دارید به کارهای مهمی بپردازید تا وضعیت زندگی خود را بهتر کنید و یا گره ها و انسدادهایی را در زندگی تجربه می‌کنید ولی نمی‌توانید آنها را برطرف کنید؛ همه و همه نشان می‌دهد شما نور درون و انرژی خود را به هدر می‌دهید و نوعی انرژی خواری توسط خودتان برای شما رخ داده است.

موارد مهمی که باعث انرژی خواری و کاهش نور از خودتان است را در زیر لیست می‌کنم تا به آنها آگاه شوید:

۱- ناآگاهی و جهل و نادانی

۲- عدم اعتمادبه‌نفس و نداشتن عزت نفس

۳- احساسات سطح پایین 

۴- عدم شناخت از خویشتن

۵- بی ایمانی و شک به قدرت خداوند

۶- باورهای مخرب عمیق شده در مغزتان مثل ناتوانی و فقر و …  

۷- داشتن واکنش‌های نامناسب با افراد و یا به اتفاقات مختلف جامعه

۸- تقلید از دیگران و کپی کردن زندگی آنان

۹- بُت پرستی مدرن مثل پرستیدن سلبریتی ها و افراد معروف

۱۰- ذهن شلوغ و درهم و آشفته 

۱۱- خودتخریبی و واگویه‌های منفی با خودتان 

۱۲- اسیر و برده ماتریکس تاریکی بودن

۱۳- محدودیت ها و ترس های ذهنی

۱۴- و ….

این لیست تا ۱۰۰ مورد دیگر نوشته شده است و آگاهی از این موارد مهم به ما کمک می‌کند تا دست از انرژی خواری از خودمان برداریم و بتوانیم از کسر نور درونی جلوگیری کینم و به اصلاح زندگی خود بپردازیم.

طبق تحقیق و پژوهشی که تیم طرح نور راجع به موضوع از دست دادن نور درون، انجام داد توانست ۱۱۴ مورد از کارهایی که باعث کسر انرژی و نوردزدی از خودمان است را کشف و جمع آوری کند.

پیشنهاد می‌کنم حتما این لیست مهم را بخوانید و دلیل عقب ماندن خودتان از زندگی و نرسیدن به آرزوها و خواسته هایتان را کشف کنید که می‌تواند پاسخ به سوالاتی باشد که همیشه از خودتان می‌پرسید و جوابی برای آنها پیدا نمی‌کنید

برای دریافت لیست اقداماتی که موجب از دست دادن نور درون می‌شود، ایمیل خودتان را در باکس زیر وارد نمایید تا PDF آن به ایمیلتان ارسال شود و آن را دریافت نمایید.

 

 

شما از طریق موارد بالا لینک می‌خورید و اتصالی بین شما و باورهای مخرب و یا جریانات مختلف ایجاد می‌شود و از همین لینک و اتصال، انرژی و نور خود را از دست می‌دهید و نوعی انرژی خواری اتفاق می‌افتد.
این لینک و اتصال اغلب مخرب بوده و بر افکار، احساسات، روحیات، تصمیم‌گیری‌هایتان اثر می‌گذارد و از منابع درونی، مغزی، روحی، روانی و مالی شما سواستفاده می‌شود.

پس بدون اینکه آگاه باشید سال‌ها در معرض صدمه و سواستفاده قرار می‌گیرید و هیچ‌گونه پیشرفتی را در زندگی و احوال شخصی‌تان مشاهده نمی‌کنید. حس می‌کنید نمی‌توانید به اهدافتان برسید یا انرژی لازم برای ادامه دادن زندگی ندارید و دلسرد و مایوس هستید. به دنبال اهداف والای زندگی و انجام رسالت شخصی خود هستید اما هیچ‌گاه آن‌ها را پیدا نمی‌کنید و قدمی برای انجام رسالت فردیتان برنمی‌دارید

نکته مهمی که در اینجا باید بدانید این است که همیشه چیزهای بی‌شماری در جهان وجود دارد که از شما پنهان مانده ولی آثار مخربش بر زندگی شما اثرگذار است؛ مثل همین انرژی خواری یا لینک مغزی یا دزدی انرژی و نور دزدی از شما

 

بخش سوم – آشنایی با انرژی خوارها:

به فرد انرژی خوار در انگلیسی Energy Vampires گفته می‌شود، که به معنای خون‌ آشام‌های عاطفی یا خون آشام انرژی هستند و همانند خون‌آشام‌ها به شما حمله کرده و به‌جای مکیدن خون، انرژی شما را می‌مکند. آن‌ها مکنده‌های انرژی یا جاروبرقی انرژی نور افراد هستند و در گرفتن انرژی از دیگران، از روش‌های مختلف استاد هستند و با حملات کلامی یا روانی یا رفتاری به فرد قربانی متصل شده و لینک می‌زنند و انرژی او را می‌بلعند یا نور او را می‌دزدند.

 

دزدی از دیگران - انرژی خواری و نور دزدی چیست؟ انرژی خوارها کیستند؟

 

انرژی خوارها غالبا از افراد نزدیک شما هستند؛ حتی خانواده و نزدیکانتان که مداوم با آن‌ها سروکار دارید، می‌توانند جزو همکاران و همسایگان و افراد فامیل شما باشند که در هر بار دیدار آنان، شما را بی‌حال و بی‌انرژی می‌کنند یا حتی نزدیک‌ترین افراد به شما مثل همسر و فرزند و یا معشوقه و عشقتان و یا ممکن است فرسنگ‌ها راه از شما دور باشند ولی همچنان انرژی خواری از راه دور هم می‌تواند اتفاق بیفتد. تنها نیاز است که از روش‌های مختلف به شما متصل شوند و انرژی شما را بدزدند.

 

افراد انرژی خوار حتی می‌توانند از طریق انرژی عاطفی به شما لینک بزنند و متصل شوند که این مورد بیشتر در میان زوج ها و همسران و عشاق و دوستان صمیمی که بهم وابسته و دل بسته هستند پیش می‌آید. همچنین ممکن است توسط تارهای اتِری به علت وابستگی نیز به یکدیگر متصل شده و از انرژی و نور همدیگر استفاده کنند.

 

2انرژی خواری و انرژی عاطفی - انرژی خواری و نور دزدی چیست؟ انرژی خوارها کیستند؟

 

شما ممکن است به افراد مختلف متصل شوید و لینک بخورید و از انرژی‌ها و منابع روحی و روانی و مغزی خودتان به آن‌ها تقدیم کنید و دچار آشفتگی در زندگی خود شوید و یا در تصمیم‌گیری‌ها مردد باشید و به موقع عمل نکنید یا بدون اینکه تفکر کنید اسیر جو حاکم بر جامعه یا مد روز می‌شوید و بدون ایده و تفکری در مغزتان همانند دیگران و اکثریت جامعه عمل می‌کنید.

 

شاید برای خودتان هم سؤال باشد که چرا فلان فرد را آن‌قدر قبول دارید بدون اینکه سود یا منفعتی از او دیده باشید یا حتی کلام مؤثری از آن فرد شنیده باشید و یا عمل مثبتی در کارنامه آن فرد موجود باشد؛ بیخود و بی‌جهت به او گوش می‌دهید و از او الگو می‌گیرید و از او حمایت و طرفداری می‌کنید.

یا چگونه شخصی می‌تواند به راحتی افکار شما را کنترل کند و همان پاسخی از شما بشنود که دلخواه اوست و شما هم نتوانید مقاومت کنید یا به او نه بگویید. یا از مصاحبت شخصی چنان آشفته و گیج می‌شوید و احساس ناامیدی و بیچارگی شما را فرا می‌گیرید که تا چند روز حرف‌ها و افکار او شما را رها نمی‌کند.

همه این موارد نشان دهنده لینک انرژی خواری است که توسط دیگران به شما متصل شده و انرژی درونی شما را به یغما می‌برد.

 

بخش چهارم – آشنایی با لینک انرژی خواری:

لینک به معنای یک ارتباط مستقیم از درون شما به بیرون است، اتصالی که می‌تواند بین شما و یک شخص دیگر باشد یا بین شما و اشیا و اتفاقات و حوادث و … باشد
مثلا اگر شخصی را خیلی قبول داشته باشید یا او را بپسندید یا او را عالِم دهر یا الگوی خود بدانید به صورت خودکار لینک مغزی در مغزتان اتفاق می‌افتد یا اگر به چیزی دل‌بستگی زیادی داشته باشید؛ شما به آن چیز لینک می‌شوید و انرژی خود را به سمت آن می‌فرستید؛ مانند:

 

معلمین، اساتید دانشگاه و مدرسین موفقیت، همسر، دوست و رفیق، افراد خانواده مثل پدر و مادر و فرزندان و خواهر و برادر، رئیس و مدیر، مربی و کوچ و منتور، افراد سیاسی و مذهبی و معروف، سلبریتی‌ها، هنرپیشه‌ها، خواننده‌ها، ورزشکاران معروف، نویسندگان، ثروتمندان مطرح دنیا، افراد معروف در ایران و جهان، اکانت‌های معروف اینستاگرامی و شبکه‌های اجتماعی، عشاق و کسانی که عاشق می‌شوند، همسایه‌ها و همکاران، یا چیزهایی مثل جریانات حاکم در سطح جامعه، اخبار و رسانه‌ها، برندها و مارک‌های معروف، موارد اعتیادآور مثل دود، سیگار، الکل و … و هزاران چیز دیگر … و به‌طورکلی از هر چیزی که برای خودتان بُت درست می‌کنید شما به آن چیز یا آن شخص لینک می‌شوید و انرژی از دست می‌دهید

 

مغزی و لینک انرژی - انرژی خواری و نور دزدی چیست؟ انرژی خوارها کیستند؟

 

لینک‌های مخرب دیگری که می‌تواند انرژی شما را بدزدد؛ جادوها و دعاها و طلسم‌های انجام‌شده توسط دیگران برای شماست که جزو انرژی خواری محسوب می‌شود

برخی افراد از مبحث لینک زدن و اتصال و روش انجام آن آگاه هستند و آگاهانه لینک می‌زنند و می‌توانند اندیشه‌، برنامه‌ها و تمام افکار و باورهای مغزی شما را در خفا با اندکی تمرکز و تکنیک مغزی بفهمند و از شما نوردزدی یا انرژی خواری کنند و یا با دادن دستور و فرمانی به مغز، بذر مخربی را در مغزتان کاشته و شما را تحت کنترل درآوردند و تمام ساختار مغزتان در افکار و اندیشه و تصمیم و تصاویر مغزی را بر هم بزنند به طوری که زمین‌گیر شوید و نتوانید تصمیمی بگیرید و یا اقدامی انجام دهید

 

آن‌ها همچنین می‌توانند از منابع مالی و دارایی‌های شما سواستفاده کنند؛ مثلا شما فلان استاد یا نویسنده یا مدرس و … را خیلی قبول دارید و مدام دوره‌ها و آموزش‌ها و کتاب‌های او را می‌خرید، پس از منابع مالی خودتان مداوم به او سود می‌رسانید. در حقیقت آن‌ها ثروت خودشان را به‌واسطه لینک‌های انرژی خواری و نوردزدی که به افراد طرفدارشان می‌زنند به دست می‌آورند

 

مورد مهم دیگر در انرژی خواری، افراد شاکی و غرغرویی هستند که روزانه با آن‌ها سروکار دارید؛ با شما تماس می‌گیرند و مدام از همه‌چیز شکایت و گله‌ دارند و بسیار حرف می‌زنند، آن‌ها از همین افراد لینک زننده هستند که از نور و انرژی شما دزدی می‌کنند. معمولا بعد از حرف زدن با این‌گونه انسان‌ها شما احساس بی‌حالی، ناامیدی، سردرگمی یا سردرد دارید

 

پس ببینید چه ساده روزانه مهم‌ترین بخش وجودتان یعنی انرژی و نور درونتان را هدر می‌دهید و نیروی درونی خودتان را آگاهانه یا ناآگاهانه به بیرون منتقل و به افراد مختلف تقدیم می‌کنید. بی‌جهت نیست که هر روز احساس خستگی، گیجی، ناامیدی، درماندگی، سستی و بی‌حالی دارید و به اهدافتان نمی‌رسید و کارهایتان نتیجه ندارد

خواری و دزدی انرژی - انرژی خواری و نور دزدی چیست؟ انرژی خوارها کیستند؟

بخش پنجم – شکل‌گیری لینک انرژی خواری:

لینک و اتصال چگونه شکل می‌گیرد:
۱- تائید ذهنی شما از یک شخصیت یا فرد یا اتفاق و جریان که بسیار قبول دارید، خودکار موجب ایجاد یک ارتباط مغزی می‌شود. نکته مهم این است که تائید مغزی از برتر بودن آن شخص یا هر چیزی را شما انجام می‌دهید؛ یعنی اجازه ورودش به مغزتان را صادر می‌کنید و او ادامه راه را می‌رود
۲- انرژی خواران با یک‌بار ملاقات با شما یا مشاهده عکستان یا داشتن نامتان می‌توانند با اجازه خودتان وارد مغزتان و حوزه انرژی شما بشوند و لینک را در شما به وجود آورند. مثلا کسانی که با اجازه شما هاله شما را اسکن می‌کنند یا از شما می‌خواهند در حلقه یا مدیتیشن‌های گروهی قرار گیرید
۳- دلسوزی کردن برای دیگران و نشستن پای شکایت و ناله و غرغر کردن انسان‌های ضعیف هم باعث ایجاد لینک می‌شود
۴- اگر خود را ضعیف و قربانی فرض می‌کنید یا به دیگران اجازه می‌دهید شما را تحقیر و تمسخر کنند و یا به شما امر و نهی کنند و برایتان تصمیم بگیرند، شما دچار لینکی برای از دست دادن انرژی هستید
۵- با اجازه دادن به فالگیران، رمالان، دعانویسان و پیشگویان و کف‌بینان و یا هیلرها و شفا دهندگان نیز این لینک انرژی خواری برقرار می‌شود
۶- گروه‌ها و عرفان‌های قلابی، اساتید و رهبران فرقه‌ها نیز به راحتی به شما لینک می‌زنند

۷- با تفکرات منفی راجع به خویشتن و خودتخریبی و سرزنش خودتان شما به این افکار و باورها لینک می‌شوید و انرژی از دست می‌دهید

۸- توسط ترس ها، یادآوری شکستها و خاطرات بد و ناخوشایند، خودتان را به این جریانات و ترس و دلهره متصل می‌کنید

۹- و….

این لیست ادامه دارد و به‌طور مفصل‌تر در دوره صوتی هک ماتریکس که راهنمای خروج از زندگی تکراری است، از نحوه لینک شدن به افراد و چیزهای مختلف دیگر توضیح داده‌ام و از روش هایی که خودتان باعث به هدر رفتن نور و انرژی درونی تان می‌شوید هم به طور کامل گفته‌ام. تکنیک رهایی از همه لینک‌های مخرب انرژی دزدی نیز در این دوره اموزش داده می‌شود.

 

بخش ششم – نشانه‌های لینک انرژی خواری:

اگر کسی به شما لینک مخرب داشته باشد می‌تواند با یک دستور ساده به ذهنتان تمام ساختار ذهنی شما و فعالیت و افکار و زندگی شما را برهم بزند. اگر دچار حالات زیر هستید به احتمال زیاد به چیزی یا کسی لینک خورده اید و در حال از دست دادن انرژی خود هستید: 
ممکن است دچار مشکلات غیرمنتظره‌ای شوید؛ مانند: سردرگمی، درماندگی، پوچی، بی‌هدفی، درگیری فکری در مغز، کسلی، احساس بی‌کفایتی، نپذیرفتن خودتان، دوست نداشتن خودتان، سرزنش و احساس گناه، تنفر از خود، خودتخریبی و واگویه‌های منفی از خودتان، استرس بیهوده، اضطراب و تشویش، ترس‌های متفاوت، افکار اضافی و نجواهای ذهنی، بی‌خوابی شبانه، دیدن تصاویر موهومی از گذشته و آینده، مشاهده خواب‌های پریشان، گرایش‌های جنسی زیاد در زمان نبودن یک زوج در کنارتان، دوری از خدا و شک و تردید به خداوند، عود کردن بیماری‌ها، دردهای جسمانی متفاوت، افسردگی و ناامیدی‌های بی‌دلیل، گریه‌های زیاد، مشکلات و گره‌های باز نشدنی در زندگی، گرفتاری‌های مالی مداوم و غیره
همه این مشکلات و درگیری‌های ذهنی، تله انرژی خواری محسوب می‌شوند و می‌تواند نشان از لینک‌های مخرب و دزدی انرژی از شما باشد.

 

2انرژی خواری و آدمهای سمی - انرژی خواری و نور دزدی چیست؟ انرژی خوارها کیستند؟

 

بخش هفتم – چه کسانی انرژی خوار هستند؟

انرژی خوارها با چند روش به شما لینک می‌زنند و انرژی شما را می‌دزدند. انواع انرژی خوارها را در این لیست برایتان می‌نویسم:
۱- آن‌ها از طریق تمسخر، تحقیر، قضاوت، تخریب شما را ضعیف جلوه می‌دهند و بر سرتان سوار می‌شوند
۲- به شما احساس گناه، شرمندگی و تأسف می‌دهند
۳- با حرف‌هایشان شما را مقصر و نادان و بی‌دست‌وپا و ناکافی و نالایق جلوه می‌دهند
۴- افرادی که مدام از مشکلات زندگیشان می‌گویند و غر می‌زنند
۵- منتقدین و ایرادگیرانی که همیشه از همه‌چیز ایراد می‌گیرند
۶- افراد شاکی و غرغرو و نالان که کارشان غر زدن و ناله کردن است
۷- کسانی که ترس‌ها و ناامیدی خودشان را به شما منتقل می‌کنند و دستاوردی در زندگی نداشته‌اند
۸- بیمارانی که از بیماری‌های مختلف رنج می‌برند و هرروز از بیماری و پرونده پزشکی‌شان برای شما می‌گویند
۹- افراد متجاوز و زورگو و کسانی که به حریم خصوصی شما تجاوز می‌کنند و حدومرزها را می‌شکنند
۱۰- کسانی که مدام به شما خبرهای بد می‌رسانند و یا انرژی منفی به شما منتقل می‌کنند

و….

این لیست ادامه دارد و در دوره هک ماتریکس به‌طور کامل از انرژی خواران و روش‌های آنان برای انرژی دزدی گفته‌ام و راه‌حل‌های تخصصی‌تری برای دفع انرژی خوارها و حذف آن‌ها از زندگی‌تان ارائه کرده‌ام.

 

خواری و تله انرژی خواری - انرژی خواری و نور دزدی چیست؟ انرژی خوارها کیستند؟

بخش هشتم – نحوه برخورد با انرژی خوارها:

قبل از اینکه روش های روبرو شدن با نوردزدان را بخوانید به این نکته توجه کنید که همه ما آینه یکدیگریم و در طول مدت زندگی با افراد و مسائل مختلفی روبرو خواهیم شد که بسیاری از این روابط درس‌های رشد و تکامل ما در زندگی هستند و یا نمایانگر سایه های شخصیتی و ایگوهای پنهان ما می‌باشند، پس برای حضورشان در زندگیمان دلیلی وجود دارد؛ بخاطر همین بهتر است از آنان فرار نکنیم چون دوباره شخصی دقیقا مشابه همان فرد را ملاقات خواهیم کرد.

 

در مواجهه با افرادی‌ که ناراحتتان می‌کنند قبل از هر واکنش و برخوردی، به درون خودمان بنگریم و ببینیم آن فرد بر روی چه نقطه ضعفی از من دست گذاشته است و چه نکته ای برای یادآوری به من دارد. وقتی درس و خرد رابطه را درک کنید این آدمها خودشان از زندگیتان حذف می‌شوند و این تجربه تمام می‌شود.

 

اگر در ابتدای راه خودشناسی و آگاهی قرار دارید بهتر است بر روی انرژی خودتان متمرکز بمانید و روابط تان را با اینگونه افراد محدود کنید تا بتوانید نور و نیروی درونتان را حفظ کنید؛ البته نه از روی ترس و نگرانی بلکه از روی آگاهی و انتخاب خودتان، روابط را کم کنید تا زمانیکه احساس کنید به درک لازم رسیده اید و بی واکنش شده اید و از روابط تنها درس و خردش را بر می‌دارید.  

 

بعد از اینکه قدرتمند شدید و به شناخت خوبی از خودتان و رفتارها و واکنش‌هایتان رسیدید، با این قدرت جدید و نور درونی، دیگر افراد انرژی خوار نمی‌توانند از شما سواستفاده کنند و شما با آگاهی کامل و با عشقتان با آنان در تعامل و رابطه خواهید بود و چه بسا که بتوانید با درک هایی که کسب کردید و نور درونی که دارید به آنان نیز کمک کنید و سطح تفکری آنان را نیز ارتقا دهید. 

 

روش هایی که می‌توانیم از افراد انرژی خوار فاصله بگیریم:

۱- از حرف‌ها و گفتار انرژی خواران راجع به خودتان ناراحت نشوید و آن‌ها را به خودتان نسبت ندهید، به خاطر نقد و سرزنش آن‌ها احساس ضعف و شرمندگی نکنید. حرف‌های آنان پشیزی ارزش ندارد
۲- عاشق خودتان باشید و حس ارزشمندی را در خودتان تقویت کنید، خودتان را دوست داشته باشید و از خودتان به خوبی مراقبت کنید، وقتی اعتمادبه‌نفس و عزت نفس بالایی داشته باشید کسی نمی‌تواند از شما نور دزدی کند
۳- انرژی خواران به عکس‌العمل‌ها و واکنش‌های شدید بسیار علاقه دارند، شما را تحریک می‌کنند تا از کوره دربروید و خشمگین و عصبانی شوید؛ به رفتار و حرف‌هایشان واکنش نشان ندهید و اجازه ندهید شما را تحریک کنند
۴- از دادن خبر و اطلاعات از خودتان به آن‌ها بپرهیزید و آن‌ها را در بی‌خبری نگه‌دارید. این بهترین کار برای مانع شدن از کنجکاوی و فضولی و انرژی دزدی آن‌هاست
۵- حد و حدود رابطه با آن‌ها را خودتان تعیین کنید، برایشان حدومرز مشخصی در رفتار و معاشرت تعریف کنید و اجازه ندهید پا را از این حد فراتر بگذارند
۶- انرژی خواران را شناسایی کنید و از آن‌ها فاصله بگیرید و از اینکه آن‌ها را کنار گذاشتید ناراحت نباشید. این بهترین تصمیم زندگی شماست تا بتوانید از انرژی درونی خود برای رسیدن خواسته و اهدافتان بهره ببرید
۷- با آن‌ها راجع به رفتارشان رک و صریح صحبت کنید و از چیزی که شما را ناراحت و نگران می‌کند با آن‌ها بی‌پرده حرف بزنید
۸- وقتی متوجه انرژی خواری دوستان و همراهانتان شدید از واقعیت فرار نکنید و با آن روبرو شوید، وانمود نکنید همه‌چیز عادی است و یا آن‌ها دوستان خوبی هستند، از پنهان‌کاری و ریاکاری بپرهیزید
۹- ازآنجاکه انرژی خواران علاقه زیادی به تظاهر کردن و اغراق دارند، برایشان فضای رفتارهای نمایشی و مظلوم‌نمایی را ایجاد نکنید و اجازه ندهید با کلام و گفتارشان شما را فریب دهند و احساس گناه و دلسوزی در شما ایجاد کنند
۱۰- به ایراد گرفتن، غر زدن و ناله‌ها و شکایت کردن‌های افراد انرژی خوار و نوردزد توجهی نکنید و خودتان هم با آن‌ها همراهی نکنید. این شیوه آنان برای دزدیدن منابع درونی شماست، پس هوشمندانه حرف‌ها و گفتارشان را قطع کرده و بحث را عوض کنید

 

انرژی خواری - انرژی خواری و نور دزدی چیست؟ انرژی خوارها کیستند؟

بخش نهم – نحوه قطع لینک انرژی خواری:

خوشبختانه قطع لینک انرژی خواری بسیار آسان و ساده است و برای اینکه بتوانید لینکتان را قطع کنید لازم نیست تلاش اضافی و زیادی انجام دهید و نگران و مایوس باشید و همچنین نیاز نیست پول‌های کلانی خرج کنید و حتی لازم نیست شخص لینک زننده را بشناسید، بلکه فقط باید به چند نکته مهم زیر دقت کنید:

مرحله ۱- شناسایی ورود شخص لینک زننده:
اگر حالاتی را که در بخش قبل گفتیم را درونتان مشاهده کردید بدانید شخص در حال خراب‌کاری، نوردزدی و انرژی خواری از راه دور است و به آن آگاه باشید. آگاه باشید که شما لینک خوردید و اکنون باید آن را با اراده آزاد خودتان حذف کنید. بعد از شناسایی وارد مرحله بعدی بشوید.

 

مرحله ۲- تصمیم و اراده جدی برای قطع لینک:
اگر به اهمیت موضوع و آزادسازی خودتان پی برده باشید باید یک تصمیم آگاهانه با اراده‌ای فولادی یک‌بار برای همیشه بگیرید که هیچ شخص یا اتفاقی یا شکستی را برتر از خود ندانید و لینک‌ها را به صورت مصمم قطع کنید. قطع لینک ها نه تنها از افراد ، بلکه از همه چیزهای است که به آنها متصل شده اید و لینک خورده اید؛ مثلا خاطرات گذشته، دلبستگی شدید به ماشین‌تان یا خانه‌تان، باورهای سطح پایین مثل ناتوانی و درماندگی و ….

حال با طهارت کامل (شستشوی بدن با آب پاک، غسل یا وضو) از خداوند خود درخواست کنید که قصد جدی برای قطع تمام لینک‌های مخرب و اتصالات با بیرون را دارید. 

 

برای قطع لینک‌ها می‌توانید این جملات را بنویسید و تکرار کنید:
*با یاد و نام پروردگارم، من ( اسم خودتان ) با اراده آزاد خودم و قدرتی که از خداوند دارم از ……….. (اسم فرد لینک زننده و انرژی خوار اگر او را می‌شناسید) و تمام نیروهای تاریک و انرژی‌هایی که از نور و عشق خداوند نیستند و از تمام خاطرات و تجربه های گذشته، از تمام وابستگی‌ها، ترسها، کلام و گفتار و افکار و باورهایی که زندگی مرا محدود کرده اند، از ابتدای خلقتم تاکنون، در همه ابعاد و زمان و مکان، قطع لینک و اتصال اعلام می‌کنم. من نور هستم و نور و عشق الهی را به همه‌کسانی که به من لینک زدند هدیه می‌کنم*

 

مرحله ۳ – همه‌چیز را به خداوند بسپارید:
بعد از درخواست، ادامه مسیر و حرکت‌های روحی و مغزی‌تان را به خالق یکتا بسپارید و اگر مشاهده کردید که باز هم موارد بخش قبل، یعنی نشانه‌های لینک انرژی خواری، در درونتان در حال شکل‌گیری است؛ نور و عشق خداوند را به آن شخص یا لینک مخرب هدیه کنید و جملات را تکرار کنید

 

نکته مهم:
هنگام اعلام قطع لینک از افراد مراقب باشید دیگر لینک نخورید و اگر افراد انرژی خوار باز هم با شما تماس گرفتند، این بار آگاهانه با آن‌ها در تماس باشید. بعد از چندین بار هجوم و بازی‌های متفاوت از طریق خانواده، دوستان و افراد دیگر و یا ایجاد آشفتگی‌های روحی و حالات بدنی متفاوت به صورت اتوماتیک این لینک‌ها قطع می‌شوند و دیگر هیچ‌کس نمی‌تواند از شما سواستفاده کند
و این‌گونه خداوند حرکتش را در زندگیتان آغاز خواهد کرد (چه در بیداری و چه در خواب) و به مرور لینک مخرب انرژی خواری را خداوند از همه‌چیز و همه‌کس دنیای بیرون قطع خواهد کرد.
همواره خداوند را شاکر باشید که پناه شما و خواستار آزادی و رهایی شماست.

 

 

بعد از قطع لینک، می‌توانید تمام قراردادهای محدود خودتان در زندگی را هم باطل اعلام کنید
هر روز با صدای بلند با خودتان چند مرتبه تکرار کنید :
ازاین‌پس، تمامی قراردادهای روحی، ذهنی، جسمی که باعث محدود کردن وضعیت من و مردمان و موجودات سیاره زمین می‌باشد، از گذشته تا اکنون و تا ابد، باطل است.
هر قراردادی که باعث محدود کردن وضعیت سلامتی، شغلی، مالی، عاطفی، ارتباطی، اجتماعی من و خانواده من و مردم زمین است، به طور کامل باطل است. و ازاین‌پس ما در رهایی، صلح، شادی، فراوانی، تعادل، عشق به سر می‌بریم.

 

در نور و عشق خداوند باشید و به نور خدمت کنید

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

11 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام بر طرح نور
  من این قطع لینک را انجام دادم و چقدر احساس سبکی کردم بعد از آن ، خواستم تشکر کنم از مطلب خوبی که منتشر کردید
  من با خانواده خودم خیلی مشکل دارم و از وقتی این جمله قطع لینک را گفتم بسیار ارام تر شدم
  سوالی دارم آیا می شود از شخص خاصی لینک را قطع کرد؟

  • با سلام خدمت شما طرح نوری عزیز
   از اینکه تجربه شخصی خودتان را نوشتید بسیار سپاسگزارم و خیلی خوشحالم که نتیجه زیبایی را از قطع لینک گرفتید
   جمله قطع لینک را می توانید برای هر شخصی با نام بردن شخص استفاده کنید
   در انتهای مقاله به صورت جامع توضیح داده شده است
   البته در دوره هک ماتریکس شیوه حرفه ای تری برای رهایی سریع از افراد انرژی خوار و شیوه های انرژی خواری داریم که میتوانید از ان بهره ببرید

  • سلام این انرژی خوار ها به صورت حیوانات و یا بعضی موجودات در خواب بهم حمله میکنند دلیلش چیه ؟
   آیا انرژی خواری بغییر از انسان ها وجود داره؟

   • سلام بر شما
    انسان به هر چیزی میتواند لینک شود و انرژی خود را از دست دهد، به اشیا، به اتفاقات، به گذشته، به دوستانش و …
    یعنی هم انرژی خواری از طریق انسانهای دیگر رخ میدهد هم از طریق چیزهای مختلف حتی موجودات غیر ارگانیک و اجنه
    در خواب هم که فرمودید به نظرم ترس هایی هستند که در قالب موجودات یا حیوانات مختلف میبینید و به شما حمله میکنند
    اما خوشبختانه میتوانید از همه آنها قطع لینک اعلام کنید به همین روشی که در انتهای مقاله نوشتم
    پیروز و شاد باشید

   • سلام بر شما
    انسان به هر چیزی میتواند لینک شود و انرژی خود را از دست دهد، به اشیا، به اتفاقات، به گذشته، به دوستانش و …
    یعنی هم انرژی خواری از طریق انسانهای دیگر رخ میدهد هم از طریق چیزهای مختلف حتی موجودات غیر ارگانیک و اجنه
    در خواب هم که فرمودید به نظرم ترس هایی هستند که در قالب موجودات یا حیوانات مختلف میبینید و به شما حمله میکنند
    اما خوشبختانه میتوانید از همه آنها قطع لینک اعلام کنید به همین روشی که در انتهای مقاله نوشتم
    پیروز و شاد باشید

    • من تمام زندگی ام را بررسی کردم، تمام بدبختی هام یه علت بیشتر نداشته، که از خدا درخواست کرده بودم. امید به خدا داشتم، که باعث بدبختی شده، یا اعتماد به خدا کردم مثل ….

    • تعریف شما از خدا اشتباه است، بیشتر تعاریفی که از خداوند در بین مردم موجود است از طرف ماتریکس تاریکی به ما القا و روی مغز برنامه ریزی شده که درست نیستند، همه تعاریف را دور بریزید و از ابتدا به خودشناسی و خداشناسی روی بیاورید. از اول ایمان به خداوند را در درون خودتان تعریف کنید
     ملاصدرا می گوید: خداوند بی نهایت است و لامکان و بی زمان اما … به قدر فهم تو کوچک می شود و به قدر نیاز تو فرود می آید و به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشا است.

 • واااای خدای من ، الان دلیل سردردهای هر روزه ام را متوجه شدم، چقدر خوب شد این مطلب را خواندم ، تازه فهمیدم من با چه ادم انرژی خواری دارم زندگی میکنم، هر روز انقدر شکایت میکند که حال تهوع میگیرم . این قطع لینک را نوشتم تا انجام دهم و نتیجه را برای شما حتما مینویسم. امیدوارم کارساز باشد و من را از درد و کسلی خلاص کند

  • درود بر شما
   منتظر نتیجه عالی شما هستیم، چون در تحقیقات و تجربیات و مشاوره های طرح نور متوجه شدیم که قطع لینک ها چقدر در زندگی موثر و راهگشاست

 • سلام وقت به خیر من گاهی در خواب ناگهان احساس می کنم که در ناحیه ستون فقرات چیزی مانند مکش از بدنم خارج میشه و احساس می کنم از من انرزی دزدی میشه توسط موجودات غیر ارگانیک ویهو از خواب می پرم وبعدش خیلی احساس خستگی دارم. چطور از خودم در خواب محافظت کنم ؟

  • سلام بر شما دوست عزیز
   ما گاهی به خاطر افکار و باورهای مخرب خودمان و همچنین تجربه احساسات سطح پایین دچار موجودات، انگلها و ویروسهای انرژی خوار میشویم، احساسات سطح پایین مثل ناامیدی، کفران نعمت، احساس گناه و شرم و احساس ناتوانی و شکست و … در بخش دوم همین مقاله گفتم که چه چیزهایی باعث از دست دادن انرژی و نور درون هست؛ حتما مطالعه کنید با دقت
   و بعد در درون خودتان جستجو کنید و افکار و باورهای مخرب و احساسات این چنینی را پیدا کرده و از آنها دور شوید
   و راهکار حصار خواب
   قبل از اینکه بخوابید خودتان را در حصاری نوری فرض کنید و ببینید که پوسته ای نوری دورتادور شما را فرا گرفته است و هیچ موجودی نمیتواند به شما اسیب برساند و در حصار امن پروردگارتان هستید. میتوانید از سوره ها و دعاهای مذهبی خودتان هم استفاده کنید مثل ایه الکرسی و …
   حتما قبل از خواب از تمام نیروها و موجودات تاریکی و ماتریکس تاریکی قطع لینک اعلام کنید.
   در طول روز چندبار متن قطع لینک که در انتهای همین مقاله موجو است را بخوانید.
   اگر نیاز به قطع لینک پیشرفته تری دارید به تلگرام طرح نور به آی دی tarhenoor1 پیام بدید تا مشکل شما را بررسی کنیم و قطع لینک مربوط به مشکلتان را برایتان بفرستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

مرا با ایمیل از دیدگاه های آتی این نوشته مطلع کن. همچنین می توانید بدون ارسال دیدگاه مشترک شوید.

error: