بلاگ

چگونه نور درونم را افزایش دهم؟

نور و خلوص درونی ما چطوری افزایش پیدا می‌کند و تحت تاثیر چه چیزهایی کم می‌شود؟

اگر می‌خواهید که خودتان را پرورش دهید، اول از همه سفر به درون و کشف خویشتن است. چیزی که همه‌ی آن رسولان و پیام‌آوران به ما گفتند.

آنها گفتند دست به کشف خویشتن بزنید تا بعد از خودشناسی به خداشناسی برسید؛ انگار وقتی از خودمان دوریم از خدا هم دوریم؛ اولین چیزی که باید درک کنیم این هست که باید به درون برگردیم و درون را پیدا کنیم و از درون هدایت بطلبیم و دانش و خرد که لازم داریم را از درونمان پیدا کنیم.

به ما گفتند که خدا گونه رفتار کنید، گفتند که هدایت شده‌اید و هیچ‌وقت تنها نبوده‌اید؛ هیچ‌وقت جدا نیفتاده‌اید، هیچ‌وقت خدا شما را رها نکرده است.

به ما گفتند که قضاوت نکنید، دشمنی نکنید، دروغ نگویید، خودتان را با کسی مقایسه نکنید، هیچ‌کسی برتر از شما در این عالم نیست، هیچ‌کسی بهتر از شما نیست، این مقایسه کردن‌ها، سرزنش کردن‌های خودتان، کپی دیگران بودن، تقلید کردن از دیگران باعث می‌شود خلوص قلبتان کم شود و نور درونتان کم و کم و کمتر شود تا رو به خاموشی برود.

اگر خودتان را ناتوان و نادان بدانید، اگر توجهتان به این است که دیگران می‌توانند کاری برای شما انجام بدهند؛ ولی خودتان نمی‌توانید برای خودتان کاری انجام دهید این هم باعث می‌شود که آن خلوص درونی کم و کمتر شود.

اگر دانش بیهوده‌ای توی مغزتان انباشت کنید که نمی‌دانید به چه دردی می‌خورد و فقط دارید کتاب می‌خوانید و می‌خوانید و می‌خوانید؛ همه‌ی این‌ها باعث می‌شود که آن خلوص و نور درونی‌تان کم شود.

یکی از عوامل دیگری که خیلی روی خلوص درونی ما اثرگذار است و هدایت درونی را تحت تاثیر قرار می‌دهد؛ ترس‌ها هستند، ترس‌ها، اضطراب‌ها، استرس و فشاری که روزانه تحمل می‌کنید شما را از خودتان جدا می‌کند.

و در نهایت من دروغین؛ منی که وجود دارد و اسامی مختلفی به شما می‌دهد و صفت‌های مختلفی به شما می‌دهد که احساس جدایی به شما می‌دهد؛ اگر بتوانید از این من دروغین رها شوید و تعاریف و صفت‌هایی که به شما داده و شما را تعریف کرده را از خودتان جدا کنید؛ متوجه می‌شوید که چه نیروی عظیمی در درونتان حضور دارد.

پس اول دست به کشف خویشتن بزنید و دوم تمام چیزهایی که توی این ویدیو گفته شده را رعایت کنید تا بتوانید آن خلوص قلبی خودتان را افزایش دهید و دست از محدودیت‌ها و ترس‌هایتان بردارید.

همه این‌ها را  خودتان هم از درون می‌دانستید؛ مگر نه؟ فقط یک یادآوری است که اینجا دارد گفته می‌شود.

 

 

اگر این مطلب برای شما مفید بود، برای دوستانت هم بفرست و با من همراه باش با ویدیوهای بعدی که در پیج اینستاگرام من گذاشته می‌شود و آنها هم از موضوع سبک جدید زندگی، آرامش عمیق و همیشگی در زندگی صحبت می‌کنند.

 

 

banner - چگونه نور درونم را افزایش دهم؟

 

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

مرا با ایمیل از دیدگاه های آتی این نوشته مطلع کن. همچنین می توانید بدون ارسال دیدگاه مشترک شوید.

error: