دوست عزیز سلام

من درین خاکسار، مشاور رشد، محقق و پژوهشگر علوم فراماده، قدرت درون، تجلی و مدیر سایت طرح نور هستم و بسیار خوشحالم که شما را در این صفحه ملاقات می‌کنم، مشخص است که تمایل دارید در مورد اهداف و شرایط فعالیت سایت طرح بیشتر مطالعه کنید.

در این صفحه داستان راه‌اندازی سایت و مسیر طی‌شده تحقیقات خودم را بازگو کرده‌ام و به سوالاتی که ممکن است در ذهن‌تان باشد پاسخ دادم و در انتهای صفحه از مراحل کاری که بر روی پروسه رشد انجام میدهیم توضیحاتی نوشتم.

 

داستان راه اندازی سایت طرح نور

اولین شغل من معلمی بود و به عنوان مدرس در دانشگاه‌های آزاد و فنی حرفه‌ای به تدریس پرداختم، با وجود اینکه هیچ سابقه تدریسی نداشتم، اما اولین کارم را در دانشگاه فنی آغاز کردم، چون عاشق درس دادن بودم و دوست داشتم هر آنچه که آموختم و بلد هستم را به دیگران منتقل کنم.

سالها به عنوان مدرس دانشگاه با صدها دانشجو کار کردم و همیشه چیزی بیشتر از آنچه که در وظیفه کاریم تعریف شده بود را به دانشجویان ارائه دادم. به آنها یاد دادم که قالب های ذهنی و تفکری خودشان را که سالیان سال در مدرسه و تحت سیستم بسته آموزشی یاد گرفته اند را فراموش کنند و با نگرشی جدید و مغزی باز، آینده زندگی خودشان را  بسازند. دانشجویانم مرا به عنوان سنگ صبور و مشاور خود می‌شناختند،  همیشه به مشکلات و ناراحتی های آنها گوش میدادم و سعی میکردم راه حلی ساده و سریع برای مسائلشان پیدا کنم تا آنها به جوانانی شاد و پر انگیزه و با هدف تبدیل شوند.

همزمان با تدریس شرکتی را تاسیس کردم و بر روی طراحی گرافیک و طراحی سایت متمرکز شدم. مدت‌های زیادی در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک کار می‌کردم و بعد از آن به کار فریلنسری روی آوردم.

در تمام این مدت چیزی نظرم را جلب کرد که از درون خیلی برایم مهم بود و به سوالی ذهنی تبدیل شده بود که این‌همه سایت برای شرکت‌ها طراحی می‌شود و این همه کسب و کار وجود دارد؛ اما رونقی درون آنها نمیدیدم و کارایی لازم را نداشتند. افراد سرمایه های زیادی را در جریان می‌اندازند اما مدام با بدهی و ورشستگی و تعطیلی و عدم سود دهی روبرو می‌شوند.

 

میدانستم که پتانسیل زیادی در افراد و کسب و کارهایشان برای پولسازی و ثروت نهفته باقی مانده که اکثر انسانها به آن توجهی ندارند. در این سال‌ها کتاب‌های زیادی برای یافتن جوابم مطالعه کردم؛ در همه زمینه ها: روانشناسی، موفقیت، رشد و توسعه فردی، خودشناسی، کسب و کار، کارآفرینی، تبلیغات، فروش، طراحی تجربه کاربر را مطالعه کردم اما همیشه از درون حس می‌کردم در این بین چیزی کم است ولی آن را پیدا نمی‌کردم.

مدت‌ها در جستجوی آن چیز گمشده از درونم بودم تا اینکه با یک مربی برخوردم. او کسی بود که نوع نگرش و دیدگاهش با اکثر انسان‌هایی که تا به حال دیده بودم، فرق داشت و میتوانم بگویم تقریبا وارونه همه پیشروی می‌کرد. او عاشق رشد و پیشرفت بود و مطالعات زیادی داشت، با دیدن عشق و علاقه او به خودشناسی و عشق و شفقتی که در درون داشت متوجه شدم که او آن گمشده مرا مدتهاست که یافته : و آن عشق است، عشق درونی که به شناخت رسالت فردی منجر می‌شود

 

هر انسانی که روی کره زمین می‌بینید، دارای عشق و علاقه‌ای ویژه در درون خودش است. شاید در کتاب‌های مختلف این موضوع را تحت عنوان رسالت و مأموریت فردی، شنیده یا خوانده‌اید. اما این مأموریت‌ها همیشه دست‌نخورده باقی می‌مانند و هیچ‌گاه شکوفا نمی‌شوند. راستی عشق و مأموریت درونی شما چیست؟

  

business analytics intelligence concept financial charts analyze profit finance 251235 243 - درباره ما

مربی به من آموخت که مسیر را همانند همه مردم وارونه می‌روم؛ پس برای یافتن راه درست از او مشاوره‌های زیادی می گرفتم تا در مسیر رسالت درونی خودم قرار گیرم و بتوانم روز به روز آن را پرورش دهم.

من عاشق تحلیل و آنالیز در هر زمینه ای بودم؛ از رفتارها و خلق و خوی آدمیان تا کسب و کارها و مطالعه رفتاری و واکنشی و تجربه کاربران، اما خودم از این ویژگی مغزی باخبر نبودم و در شرکت‌های مختلف به کارهایی غیر از تخصص خودم مشغول می‌شدم و این‌گونه انرژی و عشق درونی‌ام را هدر می‌دادم و توانایی‌ام را مدفون می‌کردم.

بعد از کشف و شناخت این تخصص که ویژه شخص خودم بود، متوجه شدم که افراد کمی وجود دارند که از عشق درونی و رسالت فردی خود آگاه هستند. توانایی تحلیل در من، یک خاصیت مغزی است که برای من به‌صورت خودکار قابل انجام است؛ یعنی وقتی پاسخِ سؤالات و داده‌هایی را به من بدهید، قادر هستم شاخص‌هایی از نیت و رفتار و عملکرد در زندگی فردی و کسب و کاری افراد را تحلیل کنم و حفره ها و عیوب و نشتی هایی را ببنیم که کمتر کسی قادر به دیدنش است.

و اکنون از ترکیب توانایی و تخصصم، تصمیم گرفتم سایت طرح نور را برای خدمت‌رسانی نامحدود به مردم ایران و جهان راه‌اندازی کنم. این‌گونه به آنالیزهای وسیع و گسترده در خودشناسی و رشد و توسعه فردی و شغلی می‌پردازم و طرح‌های رشد را ارائه می‌کنم.

 

باشد که همگان در رشد و پیشرفت والای انسانی، معنوی و مالی زندگی خود باشند

 

خدمات رشد طرح نور

یک هدیه آرامش بخش برای تو

جاودانه درین خاکسار طرح نور - درباره ما

قسمت اول - سفر به سرزمین آرامش

برای دانلود دوره صوتی آرامش جاودانه ایمیل خود را وارد نمایید
بلافاصله تمامی بخش‌ها به همراه پرسش‌نامه‌ها و PDFهای دوره برایتان ارسال می‌شود

طرح رشد سایت طرح نور بر پایه آنالیز و تحلیل بنا شده است، ما می توانیم شما را در رشد و پیشرفت شخصی، شغلی و یا کسب و کارتان یاری کنیم.

در هر سطحی و در هر جایگاهی که باشید، می توانید از مشاوره رشد و تحلیل تخصصی ما برخوردار شوید تا نقاط ضعف و قوت خودتان را بشناسید و زندگی فردی، شغلی، اقتصادی خودتان را سر و سامان دهید.

 ١- ارسال تست آنلاین خودشناسی

بعد از ارسال فرم تست آنلاین خودشناسی در همان لحظه به شما پاسخ داده میشود

٢- مشاوره اختصاصی

اگر تمایل داشتید که عمیق تر به شناخت نقاط ضعف یا قوت خود بپردازید در تست خودشناسی تخصصی ثبت نام می کنید

٣- دریافت پاسخ مشاوره رشد

بعد از آنالیز و تحلیل تیم از جوابهای شما، راهکارها و پاسخ مشاوره تخصصی را طی مدت ۵ روز دریافت می‌کنید

۴- همراهی مربی رشد
میتوانید برای طی کردن مسیر رشد خودتان از همراهی مربی رشد اختصاصی بهره ببرید 

سوالات متداول از سایت طرح نور

مأموریت ما، برطرف کردن موانع رشد است که گستره وسیعی از خدمات و مشاوره تخصصی را در بر می‌گیرد.

 • آنالیز و تحلیل موانع و مشکلات
 • ارائه راهکارهای ساده و سریع برای رشد
 • ریشه یابی و اصلاح نگرش فردی
 • مشاوره رشد و توسعه فردی
 • مشاوره رشد کسب و کار
 • ارائه آموزش‌های رایگان در زمینه رشد فردی و کسب و کاری
 • آموزش سبک جدید زندگی در نور، آرامش و فراوانی
  • مشاوره به کسانی که در کار و مشکلاتشان مانده‌اند
  • آموزش رایگان و افزایش سطح اطلاعات عمومی در مورد رشد کسب و کار و رشد فردی
  • ارائه راهکارهای ساده رشد و پیشرفت فردی
  • هدفمند کردن کسب‌وکارها با ارائه استراتژی‌های ویژه خودشان
  • بالابردن سطح استاندارد دانش فردی و دانش کسب‌وکارها
  • تربیت نیروی ماهر در شرکت‌ها و افزایش درآمد کارکنان
  • جابجا کردن سطح کارمندی و سطح توقع کارمندان از زندگی‌شان که از بخش تحقیق سایت میتوانید مطالب بسیار مفیدی را مطالعه کنید
  • افزایش دانش راه‌اندازی کسب‌وکار و استارت آپ که در بخش کسب و کار ده مرحله از راه اندازی کسب و کار نوشته شده است
 • بهبود و پیشرفت در امور فردی، معنوی، شغلی و مالی
 • داشتن مشاور رشد در کنار خود
 • داشتن مشاورانی برای رشد و آنالیزهای حرفه‌ای در هر زمینه ای
 • پیشروی با برنامه و هدف در فعالیت‌های شغلی
 • آموزش‌های حرفه‌ای بهبود فردی و شغلی
 • تمام کسانی که به دنبال رشد و پیشرفت هستند
 • افراد مشتاق یادگیری
 • کسانی که تمایل به تغییر شیوه زندگی دارند
 • تمام کسانی که کار می‌کنند و کسب و کاری دارند
 • جوانانی که بیکار هستند و قصد آغاز شغل دلخواه خود را دارند
 • مدیران و روسای شرکت ها
 • کارخانه‌داران و تولیدکنندگان

کار اصلی این سایت آوردن نوری به درون زندگی ها و مغزهاست. ما به غیر از آموزش‌های تحقیقاتی خود، آموزش های فردی و مشاوره‌های رشد کاملاً اختصاصی و پیشرفته را به افرادی که به دنبال رشد و تغییر هستند ارائه می‌کنیم.

آخرین نوشته های طرح نور

آخرین کلیپ های مدرسه نور

مدیر سایت

Dorin Khaksar

دُرین خاکسار​

تخصص: مشاوره رشد، مربی تجلی، محقق فراماده و قدرت درون

سابقه کاری: مدرس دانشگاه، طراح، مشاور رشد و تحلیلگر

ارسال پیام

همشه، همه وقت

تماس تلفنی

شنبه تا ۴شنبه ۱۰ تا ۱۶

ارسال ایمیل

همیشه، همه وقت

error: